Search This Blog

Çekilişçi

Çekilişçi Application Page
Support: bahadir@akinakgul.com

Privacy Policy / Gizlilik Sözleşmesi
This application is only used for personal using. We don't accept any responsibility depending application using for commercial using.
Due to produce mobile code that special for you we want you to login with your Microsoft account to you. We have to use your internet connection to serve this service.

We saving your user name, numbers you draw, names you load and mobile codes that special for you to synchronize your data with Microsoft Phone application. This information saved on online and password protected Windows Azure database in online mode. We use Windows Azure Microsoft Authentication technology to enter online mode. Application developer definitely cannot access your e-mail or password information.

Uygulama ücretsizdir ve sadece bireysel kullanımlar içindir. Uygulamanın ticari olarak kullanımından doğacak ihlallerden uygulama yapımcısı sorumlu değildir.
Uygulama çevrimiçi modunda size özel mobile code üretilebilmesi için Microsoft hesabınız ile giriş yapmanıza ihtiyaç duymaktadır. Bu hizmeti sağlayabilmemiz için internet bağlantınız gereklidir.
Çevrimiçi mod içerisindeki kullanıcı adı bilgileriniz, çektiğiniz sayılar, sisteme yüklediğiniz isim bilgileri ve size özel üretilen mobile code bilgileri tarafımızca Windows Phone uygulamasına aktarılabilmesi için depolanmaktadır. Bu bilgiler çevrimiçi ve şifreli bir Windows Azure veritabanında tutulur, çevrimiçi moda giriş yapılırken Windows Azure Microsoft Authentication teknolojisi kullanır. Kesinlikle uygulama yapımcısı tarafından e-posta adresiniz ya da şifreniz görüntülenemez.